Apple Logosunun Anlamı

Apple Logosunun Anlamı

Apple logosunun çarpıcı anlamı Bildiğin gibi, Hz. Adam ve Hz. Havva’nın genellikle yasak meyve için elma olduğu belirtilmektedir. Bu bağlamda, Apple’ın kurucusu Steve Jobs, bu acı acı elmayı bir logo olarak benimsedi. Aslında, bu simge aynı zamanda insanların açgözlülüğünü de sembolize ediyor. Bu bağlamda, bu telefonlar binlerce lira yeni ve eski ile değiştirildi. Bu tüketim çılgınlığı da ısırılan elma ile tetiklenmek isteniyor.

ısırılmış elma neyi simgeliyor Alan Turing Anıtı
Isırık elinin şirketin sembolü olmasının bir başka nedeni de Alan Turing ile ilgilidir. İkinci dünya savaşı sırasında Turing, Almanları önlemek için büyük çaba gösterdi ve şifrelerini kırmayı başardılar. Bu savaşın savaşı da değişti. Ancak Turing daha sonra ev masasında ölü bulundu. Elinde ısırılmış bir elin olduğunu fark ettim. Turing zehirlenmiş elma hayatını sona erdirdi, bu da Apple şirketi tarafından yapılır.

Bilgisayar teknolojisinin temelinin Turing ile atıldığı, ancak değerinin iyi bilinmediği belirtiliyor. Ama bu hikayeyi bilen biri artık Turing’in hikayesini öğreniyor.

Tüm dünyaya yayılmış acı elma sembolünün hikayesi bu. İlham aldığınız her yerde, ilham aldınız, bunun sonucunda büyük bir başarı elde ettiniz ve neredeyse tüm evliliğe girme başarısı dayanılmaz bir gerçek.

Oylama Sonucu
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir