Astropay İle Para Yatırma İşlemi

Sanal ortamların hayatımızın her alanında aktif olarak bulunmasından dolayı ödemelerinde bu ortamda yapılmasına sebep olmaktadır. Bu işlemler güvenlik açısından risk taşımakla beraber Astropay sayesinde daha kolay bir hale gelebilmektedir. Elektronik ödeme kartı Astropaya 2 şekilde sahip olabilmektesiniz.  Kredi kartı ya da banka havalesi ile satın alabileceğiniz bu kart fiziksel olarak herhangi bir yerde satılmamaktadır. Kart alırken belirlediğini numaraya kart bilgileri mesaj olarak gelmektedir.

Astropay sanal kart sadece alışverişlerde geçerli olan birkart değildir. Bu kart ile isterseniz oyun oynama sırasında da ödeme yapabilmektesiniz. Astropay ile para yatırma işlemi birkaç dakikanızı alacak oldukça kısa bir işlemdir. Ödeme seçeneklerinden Astropay satın alarak başlayacağınız para yatırma işlemine sizden istenilen pin numarasını, cv numarasını ve son kullanma tarihini girerek devam etmektesiniz. Mailinize gelen onay maili ile de işlemi sonlandırmaktasınız.  Astropay içindeki paraları 1 yıl içinde kullanma hakkına sahipsiniz. Ayrıca kullanmak istemediğiniz paranın Astropay sanal kartta kalması halinde bu parayı nakit paraya da çevirebilme imkanınız bulunmaktadır.

Müşteri temsilcileri sayesinde aklınızda oluşabilecek her türlü soruya cevap veren Astropay, her açıdan kullanıcılarının güvenliğini sağlamaktadır. Ödeme kolaylığı ve güvenliği konusunda en üst düzeyde hizmet veren sanal kart sayesinde online ödemelerde rahat bir ortam oluşmaktadır. Yaptığınız ödemelerde kişisel bilgilerinizin görünmemesi de güvenlik Astropayın düzeyini göstermektedir.

Oylama Sonucu
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir