Banka Dışında Kredi Veren Finans Şirketler

Banka Dışında Kredi Veren Finans Şirketler

Daha önce bankalarla çalışmayan ya da daha önce kullandıkları kredileri ödemekte güçlük çeken insanlar, yalnızlığı kötüye gittikçe bankalarla hiç çalışamamaktadır.

Banka Dışındaki Krediler

Yeni yürürlüğe giren yasal düzenleme ile, belirli kriterler yerine getirildiğinde, birçok finansal şirket size belirtilen faiz oranlarında kredi verebilir. Örneğin Koç Finans, Koç Holding tarafından kurulmuş bir finans şirketidir. Genel olarak konuşmak gerekirse, bu şirket Koç Holding’in sahip olduğu otomobil markalarını satın almak istediğimizde karşımıza çıkıyor. Koç Finans sayesinde araç kredinizi her zaman kullanabilirsiniz. Bu büyük holdinglerin kurulduğu şirketler, teftişlere tabi olan ve bankalar kadar güvenilir olan yasal firmalardır.

Bu gibi büyük holdingler bu fonları kredi olarak kendi yapılarından sağlayabilir ve müşteri memnuniyetine dayanır. Bu tür firmalardan fatura için belli bir faiz oranıyla borç alabilirsiniz ve bankaya gitmeden işinizi halledebilirsiniz. Bununla birlikte, bu şirketler bile size ek bilgi ve belgeler isteyebilir, çünkü hiç kimse size sorgusuz kredileri ödemez. Bu belgeler şirketten şirkete değişebilir veya bazı şirketler olmayabilir.

Hangi Finans Firmaları senet ile kredi imkanı sağlıyor.

Bu kadar büyük holdinglere ek olarak, küçük işletmelerden de para talep edebilirsiniz. Örneğin, bugün bazı galeriler bir kuyumcu notuna karşı size borç verebilir ve belirli faiz oranlarında size sunabilir. Ancak bu durumun güvenilirliği ve yasallığı gerçekten bir tartışma konusu olabilir. Çıkmaz bir durumda olsanız bile, ilk başvurulacak yöntemler tamamen yasal ve güvenilir olmalıdır. Paranızı bu insanlar ve paradan sonra alacaksınız. Büyük bir şirket değil, bir işletme şirketi olduğunuzdan, işletmeniz doğrudan dahil olacaktır. Ayrıca, bu kesinlikle yasal ve kesinlikle yasal olmayacaktır.

Oylama Sonucu
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir