Bankalarda Bayram Kredisi

Bankalarda Bayram Kredisi

Tatil kredilerindeki ücretler, tahsis ücreti, vade, kredi miktarı ve ödeme seçeneklerine, özellikle faiz oranına bağlı olarak değişebilir. Bankalar, Ramazan’ın düzenlediği kredi kampanyalarında çiftçi, esnaf, emekli, kamu çalışanı ve özel sektör çalışanları için özel fırsatlar sunuyor.

Garanti Bankası

Garanti Bankası, Ramazan bayramından önce müşterilerinin artan ihtiyaçlarını en uygun şartlarla karşılamak için geleneksel “Bayram Kredileri” kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında, Garanti müşterileri faiz oranlarını yüzde 1,49‘dan başlayıp 48 aya kadar olan ihtiyaç kredilerini kullanabilirler.

TEB Bankası

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), her yıl olduğu gibi, tatillerinde harcamaların arttığı bu yıl özel ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında, TEB’den kişisel kredi notuna göre ödünç alan müşteriler, yüzde 1,50’den başlayan faiz oranlarından ve 48 aya varan bir vadede 3 ay gecikme ödemesinden faydalanacak.

 

DenizBank

DenizBank, banket özel ihtiyaç kredisi kampanyasına başvurdu. Ramazan Bayramı için hazırlanan kampanya kapsamında aylık yüzde 1,35 olan faiz oranları 65 bin TL’ye kadar kredi veriyor.

Oylama Sonucu
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir