Bitcoin Devri Bitiyor mu

Bitcoin Devri Bitiyor mu ?

Çin Merkez Bankası, Bitcoin borsalarını kapatmayı planlıyor.
Konuyla yakın kaynaklara bakarsak, Çinli yetkililer yerli Bitcoin borsalarını kapatmayı planlıyor.
Kaynaklara göre, Çin Bankası, yerel sanal para ticareti hizmet platformlarını kapatma yönünde bir taslak düzenleme üzerinde çalışıyor.

Çin Bankası, soru sorma konusunda yanıt vermese de, bazı yetkililer Çin MB’nin, sanal gerçeklik idaresinin ve diğer bankacılık ve menkul kıymet düzenleyicilerinin aylardan bu yana sanal para birimleri için çeşitli seçenekleri değerlendirdiğini belirtti.
Coindesk.com’a göre, Bitcoin şu anda 41487.52 $ ile%1,02 oranında bir kayıpla işlem yapıyor.

Sanal para devleri düşüte bitcoin ve Ethereum gittikçe değer kaybetmeye devam ediyor.

Bitcoin yatırım yapılmamalı uzmanlar ısrarla vatandaşları uyarıyor

2017’nin sonuna kadar, Bitcoin 20.000 $ ‘a yükseldi ve bu yıl tüm büyük kripto parası olarak düşerek 6,144 $ seviyesinde işlem görmeye başladı.
Kripto para piyasalarının yılı, birçok yeni yatırımcının ortaya çıkmasına neden olan inanılmaz bir atılıma yol açtı. Bu sene kademeli olarak düşen kripto para birimleri, yılın en düşük seviyesine doğru hareket ediyor. Bitcoin, Bitcoin,% 8.6 düşüşle 6,144 $ seviyesinde işlem görüyor.

Kripto para piyasasında liderlerden biri olan Ethereum, bir önceki yıla göre% 11 düşüşle 467 $ seviyesinde işlem görüyor. Nisan ayında, bu yılın en düşük değeri olan 250 milyar $ ‘lık genel piyasa değeri düşüş seviyesinde.

Şu anda 259 milyar dolarlık piyasa değerinin daha da düşmesi ve 250 milyar doların altına düşmesi bekleniyor. Daha önce çok sayıda düşüş yaşayan pazarların bu değerleri gördükten sonra tekrar yükseleceği belirtildi.

Oylama Sonucu
[Total: 1 Average: 3]

Yazar: admin

3 thoughts on “Bitcoin Devri Bitiyor mu

  Bitcoin

  (14 Ekim 2017 - 22:58)

  Bu haberi okuduğumdan beri bitcoin sürekli yükseliyor anlamadimki

  coin

  (12 Kasım 2017 - 16:33)

  Bitcoin, rekor üstüne rekor kırarken, son günlerde yaşadığı düşüşle gündeme yeniden geldi. Peki nasıl bir tehdit ile bitcoin devri kapanabilir? Çin’in yaptığı darbeden yara alsa da rekor ile çıkan bitcoin bu sefer bitcoin cash tarafından tehdit ediliyor!

  finans haber

  (23 Aralık 2017 - 09:37)

  Bitcoin, merkez bankası başkanlarından yapılan eleştirilerden sonrası 4 günde yaklaşık 8 bin 500 dolar düştü.
  bitcoin tekrar 10 bin $ altına indi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir