Bitcoin Neden Değer Kaybediyor

Bitcoin Neden Değer Kaybediyor

Uluslararası Yerleşmeler Bankası (BIS), yapay fonların ölçeklenebilir olmadığını ve popüler hale geldiği için güvensiz olduğunu belirttikten sonra, Cryptoparas Pazartesi günü düştü.

Bitcoin,% 0.62 düşüşle 6.415.80 $ seviyesinde işlem gördü. Haftaya göre düşüş% 4,45 oldu.

BIS’in 24 sayfalık raporunda yer alan Bitcoin ve diğer dijital paralar merkezi olmayan ve istikrarsız ve çok fazla elektrik tüketen kınandı. Eğer Bitcoin bugün kullanılan dijital işlem hacmini kullandıysa, bu ezici olurdu.

Raporda, “ilgili iletişim hacminin İnternet’i durdurabileceğini” söyledi.

Rapor ayrıca, merkezi olmayan bir dijital maden olan güvenin her an buharlaşabileceğini ortaya koydu.

“Güven, işlemlerin kaydedildiği merkez dışı uzlaşmanın kırılganlığı nedeniyle herhangi bir zamanda ortadan kalkabilir.”

Bununla birlikte, Basel-İsviçre, yapay parayı destekleyen blocchain ve defter teknolojisinin, sınır ötesi ödemeler ve ticari finansman için yararlı olabileceğini düşünüyor.

BIS, Bitcoin ve diğerlerini eleştiren son düzenleyici kurum oldu. Kriptografların popülaritesi arttıkça, dünya çapındaki düzenleyiciler bu alternatif fonların nasıl düzenleneceği konusunda mücadele ediyorlar.

Bitcoini Zirveden alanlar paralarının yüzde 70’ini kaybetti

Eteryum, rapordan sonra% 0.30 oranında bir kayıpla Bitfinex Borsasında 494.66 $ ‘dan ertelendi. Üçüncü en büyük döviz kuru dalgalanma olan Ripple,% 3,26 düşüşle 0.51126 $ seviyesine gerilerken, Litecoin 1,87 $ ‘dan 93.557 $’ a geriledi.

Kripto paralarınız tamamen düştü. Pazar günü 281 milyar dolar olan kriptolar pazar kapasitesinin toplam piyasa kapitülasyonu, bu haberi yazarken 275 milyar dolar düştü.

Oylama Sonucu
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir