Borsada Nasıl Para Kazanılır

Borsada Nasıl Para Kazanılır

Borsa da sürekli olarak kazanmak istiyorsanız ve devamlı borsada nasıl para kazanılır diye düşünüyorsanız aşağıdaki kuralları bilmeniz gerekmektedir,

Kısa zamanda pek çok kuruluş firma yönlendirme işlemini gerçekleştirse bile kimse borsa piyasasındaki orta vadeli ve uzun vadeli akışı yönlendiremez.

Alacağınız Lot çok önemlidir. haberlerine anlaşmalarına bakarsanız yükselip düşeceğini az çok tahmin edip yatırım yapılmalı yoksa yapılma-malımı işleminizi gerçekleştirirsiniz.

Elindeki sermayeyi 3 bölerek 3 farklı hisse almaya çalışın en azından tek kargıda bağlı kalmayacaksınız  yatırımcı her zaman en yüksek kazanma şansına sahip olan yatırımcıdır.

Borsa oldukça hareketli bir piyasa olduğundan dolayı değerli evraklar çok fazla inmeye başladıysa borsa çabuk çıkar, ama değerli evraklar çok çabuk çıkmaya başladıysa da aynı çabuklukla iner demektir.

Borsa da kazanmak birazda sizin elinizdedir. Bu sebeple dikkatli davranın ve eğer borsada düşüş varsa satın, çıkış varsa elinizde tutun.

Borsada kagıt sınıflandırması vardır. Bunlardan en önemlisi C sınıf kagıtlar kesinlikle almayın B riskli kagıt birden tavan da yapabilir tabanda yapabilir. A ise güvenilir kagıttır (Tercih edilen kagıt sınıfıdır.)

Borsada Firmayı ilk önce çok iyi analiz etmeniz ve takip etmeniz lazım ki bu da İnternet te araştırmak çokta zor değildir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Oylama Sonucu
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir