İphone Telefon Fiyatları Düşecek Mi

İphone Telefon Fiyatları Düşecek Mi

İphone Çıkardığı Her telefonda bir etkinlik yaratan, ancak fiyatları her bütçeye uymayacak kadar yüksek olan şirket, Apple bundan sonra daha makul bir fiyata arama yapmayı planlıyor.
Kurulduğu günden bu yana belli bir bütçenin altına düşmeyen dev Amerikan şirketi Apple, bir dizi sızmaya göre daha fazla kullanıcı çekmek için fiyatları düşürmeyi planlıyor. Bu amaçla şirket, hemen her bütçeye hitap etmeyi amaçlayan gelecek ay maliyetlerini azaltmak için OLED ekranlar yerine LED’leri tercih edecektir.

Apple, elbette OLED ekranları kullanmaya devam edecek, ancak bu panellere LCD paneller de eklenecek. Bilindiği gibi, OLED ekranlı bir telefon, yaklaşık 4,600 $ olan 999 $ satılıyor. Şirketin yeni hedefi, LED ekranlı iPhone 8-tipi cihazlar üretmek, tıpkı 699 Dolar maliyet gibi.

Bildiğiniz gibi OLED ekran, daha ince bir tasarıma ve LCD ekrandan daha yüksek bir görüntü kalitesine sahiptir. Ancak böyle kaliteli yapımlar, yüksek kaliteli bir Apple telefonunun maliyetini düşürüyor. Önümüzdeki günlerde Amerikalı üreticinin stratejiyi uygulayıp uygulayamayacağını göreceğiz

Oylama Sonucu
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir