İş Bankası cep anahtar nasıl oluşturulur

İş Bankası cep anahtar nasıl oluşturulur

Mobil Anahtarınızı İnternet üzerinden etkinleştirebilmeniz için önce alışveriş harcamalarınız için kullanılabilecek bir Borç veya Bankamıza ait bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Öncelikle, 9 haneli müşteri numaranızı, kullanıcı kodunuzu (bireysel müşteri numaranızı), sistemimizde kayıtlı cep telefonu numaranızı ve doğrulama kodunu girin. Kullanıcı kodunuz (bireysel müşteri numaranız) Banka Kartınızın önündedir ve Banka Kartınızın kredi kartı ekstresinde bulunur. Müşteri numaranızı müşteri temsilcimiz aracılığıyla 0850 724 0 724 numaralı telefondan da öğrenebilirsiniz. Ardından, ilgili alana cep telefonunuza gönderilecek Mobil Doğrulama Kodunu girin.

Mobil Doğrulama Kodunu girdikten sonra, Borç veya Banka hesabınızın kredi kartı numarasını ve kartınızın şifresinin 2 alanını ilgili alana girin.

Cep Anahtarınızı etkinleştirmek için gerekli olan aktivasyon kodları ve seri numarası, bilgilerinizi doğru ve doğru bir şekilde girdikten sonra gösterilecektir. Cep telefonunuzdaki “Etkinleştir” menüsünü tıklarsanız, yeni 6 haneli Mobil Anahtar kodunuzu girmeniz gerekecektir. Anahtar kodunuz sıfır ile başlamamalı ve ardışık sayılar içermemelidir.

Belirttiğiniz yeni anahtar kodu ile ilgili alana girdiğinizde “Şifre Oluştur” menüsünden oluşturduğunuz tek seferlik şifre ekranda tamamlanacaktır.

Oylama Sonucu
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir