Kredi karttan Nakit Avans Nasıl çekilir

Kredi karttan Nakit Avans Nasıl çekilir

Kredi kartı ülkemizde yaygın olarak kullanılan bir ödeme aracı olup, para yatırma ve puan biriktirme avantajlarıyla para alışverişi yapma ya da transfer etme imkanı sunmaktadır. Yapmamız gereken ödemelerin yapılmasına ek olarak, kredi kartımızda da nakit avans hizmeti verilmektedir. Bu hizmet daha az tercih edilmesine rağmen, acil ihtiyaçlarda kredi kartlarımızın sağladığı kredi hizmetinden faydalanabiliriz. Bu özellik “nakit avans” …

Kredi kartı ülkemizde yaygın olarak kullanılan bir ödeme aracı olup, para yatırma ve puan biriktirme avantajlarıyla para alışverişi yapma ya da transfer etme imkanı sunmaktadır. Yapmamız gereken ödemelerin yapılmasına ek olarak, kredi kartımızda da nakit avans hizmeti verilmektedir. Bu hizmet daha az tercih edilmesine rağmen, acil ihtiyaçlarda kredi kartlarımızın sağladığı kredi hizmetinden faydalanabiliriz. Bu özellik “nakit avans” olarak adlandırılır.

Nakit avans çekme, aslında bankamızdan para çekmeye benzer. Ancak, kredi kartı ile alınan bu avansta, gerekli belgelerin hazırlanması veya kredi puanına göre kredi alınması gibi durumlarla çelişki doğmamaktadır. Ancak, bu hizmetten yararlanmak için bankanız belirli koşulların yerine getirilmesini gerektirecektir. Bankaların sunduğu nakit avans koşulları farklılık gösterebilir. Özellikle, vade seçenekleri ve faiz oranları bankadan bankaya değişecektir. Bankanıza başvurarak bu bilgileri almanız ve buna göre hareket etmeniz yararlı olacaktır.

Kredi kartınızdan nakit çekmek isterseniz, bankanız sizin tarafınızdan belirlenen faiz oranına göre işleyecektir. Nakit ödeme, geçerli faiz oranı ile birlikte ödemenize dahil edilecektir. Bankanızın web sitesinde veya müşteri hizmetinizde taksit veya nakit ödeme seçeneklerini belirledikten sonra bankanızın size sunacağı oranları öğrenebilirsiniz. Nakit avans hesaplama şartları için uygunsa, kredi kartınızdan nakit avans alabilirsiniz.

nakit avans faiz hesaplaması

Taksitli nakit avans işlemleri için aylık KKDF ve BSMV hariç% 1,84 faiz uygulanmaktadır. 2. Nakit Avans Taksitlerini 5-12 geri çekebilirsiniz. 3. Taksitli nakit avans uygulamasında işlem ücreti yoktur.

Oylama Sonucu
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir