Kredisi Başvurusu Sorgulama Nasıl Yapılır

Kredisi Başvurusu Sorgulama Nasıl Yapılır

 

Yapkredi online kredi başvuru sonucunu referans ve tc kimlik numarası ile sorgulama yapabilirsiniz bunu için https://www.yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/bireysel-ihtiyac-kredisi/kredi-basvuru-sorgulama adresine giriş yaparak ögrenmek çok kolay

internet bankacılığa çok önem saglamaktadır  bunun için her hangi bir ücret ödemeden bankanızın uglamasını play store den indirip online olarak bütün işlemlerinizi görebilirsiniz.

Bu gibi uygulamaları indirirken veya kullanırken çok dikkat etmek gerekiyor yanlış bir uygulama indirip şifrenizi kaptırabilirsiniz bunun bir çok ögreği mevcuttur.

Bankalar hic bir zaman CV numarasını istemez ve bu Cv numarasını kesinlikle danışman olsun veya arkadaşınız olsun paylaşmayınız. dolandırıcılıkta üst seviyeye gelen kötü niyetli insanların emellerine alet olmayın.

Kredi Başvuru Sayısı Soru Nasıl Sorulur?

Kredi başvuru numarası sorgulama işlemleri Findeks, banka şubeleri ve internet bankacılığı tarafından yürütülmektedir. Findeks.com adresinden giriş yapabilir ve bu durumu Findeks üzerinden çevrimiçi olarak aramak için KKB Raporunu isteyebilirsiniz. Raporda yer alan bankalardan edindiğiniz tüm başvuruların bireysel ve toplu isimlerine sizlere sunulacak.

Başka bir seçenek, herhangi bir bankanın bireysel kredilendirme bölümünü ziyaret etmek ve uygulamanızı nazikçe sormak olacaktır. Ancak, bu sorgunun kredi başvuru sayınıza +1 yansıtılacağını da unutmamalısınız. Son seçeneğimiz internet bankacılığı üzerinden alacağımız KKB Raporu. Hesabınızdan küçük bir rakam alacaksınız. KKB Raporunuz, uygulama numaranızı Findeks’te olduğu gibi gösterecektir.

Oylama Sonucu
[Total: 1 Average: 5]

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir