küçük sermayeyle ne iş yapılır

küçük sermayeyle ne iş yapılır

Küçük sermayeyle yapılabilecek şeylerden biri, oldukça klişe olan ancak geçerliliğini koruyan bir çay ocağı açma fikridir. Evet, iyi konum, kaliteli hizmet ve nazik yüz faktörlerini dikkate alarak bu işten para kazananlardan biri olabilirsiniz. Çok az sermayeyle yapılabilen çay yapma işi, girişimcinin yaratıcılığına bağlı olarak iyi miktarda para kazanabilir.

Örneğin; ürünlerinizi geniş tutabilir ve çayın yanında müşterilerinize lezzetli aperitifler gibi hizmetler sunabilirsiniz. Çay bardaklarınızı kalabalık sokaklarda veya zanaatkarların bulunduğu sokaklarda bırakırsanız, önünüzde bu işten ekmek yemek için engel olmayacaktır. Tabii, senin gibi biraz daha araştırma yapmalısın

Yumurta çiftliği

Çoğu kez hepimiz yumurta hakkında haberleri okuyoruz. Boyalı yumurta, yapay yumurta gibi manşetleri gören çoğu insan, artık yalnızca güvenli yerlerinden yumurta yemi tercih ediyor. Bu yerlerin başında köy yumurtası üretenlerin, organik yumurta üreten çiftliklerin kuşkusu yoktur. Belki de böyle bir iş kurmayı düşünmelisin. Uygun bir yere sahipseniz yumurta vererek para kazanabilirsiniz.

Okul kantin işi

Okul kantinler bugünün karlı iş fikirleri arasındadır. Özellikle, dershane veya özel okullar için kantin işletmeleri, bu alandan iyi miktarda para kazandıklarını göstermektedir. Okullar tarafından yapılan kantin fasıllarına katılan aday sayısı bir şekilde okul kantininin ne kadar karlı olduğunu kanıtlıyor

Örnek: Öğrencilerin % 99’u kantinden alışveriş yapar. Ürünleri en az% 10 kar olarak düşünürsek, küçük bir yatırımla sıcak para kazanmak demek oluyor.

Oylama Sonucu
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir