Künye

24 views

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
İdris Ak ;  info@finanss.net
Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief
Ahmet Aymaz ; ahmet@finanss.net
Editörler / Editors
Eylem güzel  ; eylem@finanss.net
Sibel Aybo  ; sibel@finanss.net
Ali başaran ; Ali@finanss.net
Murat Yaman ; murat@finanss.net
Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Erkan kuk  ; erkan@finanss.net
Hukuk Danışmanı / jurisconsult
Yaşar rende  ; hukuk@finanss.net
Mali Müşavir / financial advisor
Cengiz Su  mali@finanss.net
Reklam /  Advertise
Google adsense reklam hizmetleri
idris ak  info@finanss.net
Adres
Üsküdar yazvuztür mah. no 1214
E-Mail
 info@finanss.net
YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ
Site Altyapısı wordpress 3,1 kullanılmaktadır.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Siteadi  harici linklerin sorumluluğunu almaz.