LG V30 cihazı piyasaya çıkıyor

LG V30 cihazı piyasaya çıkıyor.

LG V10 ile başlayan ve seri olarak devam eden telefon modeli çokça satılan telefon cihazların arasında kendini bulmak istiyor. V30 oldukça iyi görünüyor ve en iyi Android deneyimini arayan birkaç insandan daha fazlasını cezp edebilir. LG V30 Eylül ayındaki en IFA 2017 gösterisi yapacak.

LG de harika ekranlar yapıyor ve OLED panelleri yapımına büyük yatırımlar yapıyor. G6’dan ilham alınmış tasarım kenardan kenara OLED ekrana sahiptir. Bu, LG’nin G Flex serisinden beri kullandığı ilk OLED ekranı olacak, ancak endüstri eğilimi OLED’in sunduğu avantajları açıkça görmüş ve mobil cihazlar için bir LCD panelin günlerine numaralandırılmıştır Telefoun özelliklerine gelmek gerekirse Diğer spesifikasyonların Snapdragon 835, 3,200mAh batarya ve 3.5 mm kulaklık girişi olan bir ESS Sabre DAC olduğu söyleniyor.

Eylül ayı sonuna kadar Güney Kore’de olacak olan 32GB, 64GB ve 128GB sürümlerini görmeyi bekliyoruz. Fiyat, 64GB sürüm için 700 dolar olduğu söylentileri dolaşıyor. Ayrıca internetin bu yılın ilerleyen aylarında çıkan söylenilen LG Pixel 2’den bekleneceği konusunda spekülasyon bulunuyor.

Oylama Sonucu
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir