Miles and Smiles Kredi Kartının 5000 MİL Kampanyası

Miles and Smiles kredi kartının faydalarından yararlanmak isteyen ve hali hazırda Miles and Smiles kredi kartına sahip olmayan müşteriler; Miles and Smiles resmi internet sayfası üzerinden bu karta başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Başvuru sonucunda kartı eline ulaşan müşterilerin peşin olarak veya taksit yaparak alışveriş yapmaları gerekmektedir.

Kampanyanın Geçerlilik Süresi Ne Kadardır ? Miles and Smiles kredi kartına sahip olmayan kişilerin Miles and Smiles internet sitesine 1 Temmuz ile 31 Temmuz tarihleri arasında kendi şahsı adına başvurmaları gerekmektedir. Başvurunun kabulü gerçekleştikten sonra müşteriye gelen kredi kartından 31 Ekim 2017 tarihine kadar harcamalar yapılabilmektedir. Kampanyaya Katılım Husuları Nelerdir ? Miles and Smiles’ın 5000 mil kazandıran kampanyasından yararlanmak adına tüm müşteri adaylarının ilk başta kendi adlarına ait Miles and Smiles kredi kartına başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Başvuru sonucunda başvuruları onaylanan müşteriler bu kampanyadan faydalanmaya hak kazanmaktadırlar. Yapmış oldukları peşin veya taksitli alışveriş harcamalarında kampanya dahilinde miller kazanma şansı yakalamaktadırlar.

Kazanılan 5000 Mil Kredi Kartına Ne Zaman Yüklenir ? Miles and Smiles kampanyasının şartlarını ve kurallarını yerine getirmiş olan müşteriler; yaptıkları alışveriş harcamalarından bir sonraki ay kredi kartlarına hediye miller sistem tarafından aktarılmaktadır. Kazanılan bu hediye miller otomatikmen Türk Hava Yolları hesaplarına aktarımı sistem tarafından sağlanmaktadır. Kampanyanın Kuralı ve Sınırı Var Mı ? Miles and Smiles kredi kartının mil kazandıran kampanyasının en önemli kuralı bu kredi kartına yeni sahip olan müşterileri kapsamaması olmasıdır.Önceden Miles and Smiles kredi kartına sahip olan müşteriler şahıslarına ait olan hesaplarını kapatıp tekrar kredi kartı sahibi olup kampanyadan yararlanma düşünceleri varsa malesef kampanyadan yararlanamadıklarını belirtmek istiyorum.

Kazandıran mil kampanyasından faydalanmak için kredi kartı başvuru tarihinden itibaren 6 ay boyunca kartın açık tutulması gerekmektedir. Açık tutulmayıp kapatılan kredi kartına sahip olan müşteriye kartı kapalı tuttuğu için kazanacağı mil sayısınca mil başına 4 kuruş cezai işlem uygulanmaktadır. Kampanya Hakkında Bilinmesi Gereken Diğer Önemli Bilgiler Nelerdir ?

  • Miles and Smiles kredi kartına 1 Temmuz tarihinden önce başvuran müşteriler Miles and Smiles’ın mil kampanyasına dahil edilmemektedir.
  • Elinde hali hazırda Miles and Smiles kredi kartı bulunanlar, ikinci bir kredi kartı başvurusu yapıp tekrardan kampanyadan yararlanma şansını malesef yakalayamazlar.
  • Ayrıca bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 31 Ekim 2017 tarihine kadar Miles and Smiles’e ait olan American Express kartlarını da kullanımını gerçekleştirmelidir.
  • Kredi kartı başvurusundaki nihai karar Garanti Bankası’na aittir.
  • Bu kampanyaya Garanti Bankası çalışanları dahil edilmemektedir.
  • Kampanya içeriğinde oluşabilecek değişimleri ve kampanyayı istediği tarihte sonlandırmayı Garanti Bankası yapmaktadır.
  • Miles and Smiles kredi kartının anlaşmalı olduğu Türk Hava Yolları tüm dünyada güven ve rahatlıkla uçuşunu gerçekleştirmektedir. Miles and Smiles kartı sayesinde elde edeceğiniz miller sayesinde Türk Hava Yolları kalitesiyle tüm dünyayı dolaşmanıza yardımcı olacaktır.
Oylama Sonucu
[Total: 2 Average: 1.5]

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir