Money Bonus Kartın Market Alışverişi Kampanyası

Money Bonus kartın market alışverişi kampanyasında Money Bonus kartlarını kullanarak Migros Marketlerde ve Migros Sanal Marketlerde tek seferde yapılan 3 tane 100 tl ve daha fazla alışveriş harcamalarında 30 Money kazanma şansı yakalanmaktadır.Bu yapılacak olan harcamalar Garanti POS cihazları sayesinde yapılmaktadır. Cep telefonumuza indireceğimiz Bonus Flash uygulaması aracılığı ile kampanyaya dahil olursak 35 Money kazanma fırsatını da yakalamış oluyoruz.

Kampanyanın Geçerlilik Tarihleri Ne Zamandır ? Money Bonus kartın market alışverişi kampanyasından yararlanmak isteyen kişiler; 29 Haziran ile 26 Temmuz tarihleri arasında alışveriş harcamaları yapmaları gerekmektedir. Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir ? Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin alışverişlerini yapmadan önce cep telefonlarına Bonus Flash uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. İndirmiş oldukları Bonus Flash uygulamasına şahıslarına ait olan kredi kartı bilgisi ile giriş yapmaları gerekmektedir. Ayrıca; Garanti Bankası’na kaydı bulunan kişilerin kredi kartına başvuru sırasında verilen cep telefonu numarası üzerinden MARKET yazarak 3340’a kısa mesaj atmaları kampanyaya katılım için gerekli bir husustur.

Gönderilen kısa mesajlar farklı GSM operatörleri tarafından ücret kesimi yapmaktadır. Kazanılan Money’leri Ne Zaman Kullanabiliriz ? Alışveriş harcamaları sonucunda kazanılan Money’lerin kullanım tarihleri 1 Ağustos ile 13 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşmektedir. Kampanyanın en son kullanım tarihi olan 13 Ağustos’a kadar kullanım gerçekleştirilmelidir. 14 Ağustos tarihinde kartta bulunan Money’ler sistem tarafından geri alınacaktır. Kampanya Hakkında Bilinmesi Gereken Başka Husular Nelerdir ?

 • Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin alışveriş harcamalarına mutlaka Money Bonus kart ile başlamaları ve ödemeleri de Money Bonus ile yapmaları gerekmektedir.
 • Kampanyaya sadece Money Bonus kartı olan müşteriler katılabilmektedir.
 • Aynı gün içinde yapılan alışveriş harcamalarında; sadece ilk başta yapılan alışverişte Money’ler kazanılmaktadır.
 • Kampanyaya katılım cep telefonlarımıza yüklemiş olduğumuz Bonus Flash uygulaması aracılığı ile yapılmaktadır.
 • Bonus Flash uygulaması dışında kampanyaya katılım gerçekleşmiş olamamaktadır.
 • Kampanyadan kazanılan Money’ler Bonus Flash uygulaması ve Migros Mobil uygulamasında görüntülenmektedir.
 • Kampanya dahilinde olan pos işlemleri ve peşin olarak yapılan işlemler de geçerlidir.
 • Kazanılan Money’ler ile sigara, alkol ve elektronik ürünlerin satın alınması kesinlikle olmamaktadır.
 • Kampanya geçerlilik tarihlerinde kampanyanın iptali ve iadesi durumlarında karttaki Money’ler otomatikmen sistem tarafından alınmaktadır.
 • Kampanyadan yararlanmak için yapılan alışveriş harcamaları mutlaka Garanti Bankası’nın POS cihazı aracılığı ile yapılması gerekmektedir.
 • ” Bonus Money Kartın Market Alışverişi Kampanyası ” ile ilgili bilinmek istenilen bilgilere, kural ve şartlara Money Club kartın ve Mones Bonus’un resmi internet siteleri aracılığı ile ulaşmamız
Oylama Sonucu
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir