Nakit Avans mı İhtiyaç Kredi mi

Talep kredisi hesaplamasında, faiz kredisi faiz oranlarının uzun vadede daha avantajlı hale geldiğini görebilirsiniz. Çünkü faiz oranı değil, dosya maliyetleri ve sigorta gibi ek maliyetleri en çok ihtiyaç duyan krediyi yapan tek kredi bir kredidir. Yine de, nakit avans faiz oranları faiz kredi faiz oranından daha yüksek olmasına rağmen, bazı durumlarda nakit avans opsiyonlarının daha çekici olduğunu söylemeye değer.

Nakit AVANS’IN HIZLI ÇÖZÜMÜ

Nakit avans para ihtiyacınız olduğunda size en kısa yoldan ihtiyacınız çözüm gönderir. Çünkü ihtiyacınız olan miktarı, kredi kartınızın bulunduğu bankanın herhangi bir şubesinde veya ATM’de belirlenen sınırlar içinde geri çekebilirsiniz. Bir başvuru yapmak, bir belgeyi tamamlamak, bir belgeyi imzalamak gibi prosedürlerle uğraşmak zorunda değilsiniz. Ancak, bu kullanımdan sonra kredi kartı limitinizin sona ereceğini ve taksitli alışveriş gibi avantajlardan mahrum kalacağını bilmelisin. , bir süre için nakitsiz alışveriş.

İHTİYAÇ İLE KREDİ İLE DAHA FAZLA MİKTAR OLABİLİRSİNİZ

Talep kredisi kullanırken faiz oranları ve toplam geri ödeme rakamlarının daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Buna ek olarak, kredi kullanımında üst limit çok daha yüksek olacaktır. Çalışmakta olduğunuz bankanın nakit avans faiz oranlarını ve faiz kredilerinin faiz oranlarını ve toplam geri ödeme sayılarını hesapladıktan sonra karar vermeniz en mantıklıdır. Çok fazla farklılık yoksa bir kredi kullanmak ve kredi kartınızı kapatmak için daha mantıklı bir seçenek olabilir.

Acil servise ihtiyacınız olduğunda başvurabileceğiniz iki yöntem vardır: Kredi ve nakit avans talep edin. Taksitle peşin para çekmek veya bir ihtiyaç kredisi kullanmak daha karlı mıdır? Faiz oranları ve geri ödeme taksit tutarları karşılaştırıldığında ne gibi görünüyor? Hangikredi.com tarafından yazılan bir makalede ayrıntılı bir karşılaştırma yapılmıştır.

Nakit avans faiz oranı

Taksitli nakit avans işlemleri için, aylık KKDF ve BSMV hariç olmak üzere% 1,84 faiz uygulanmaktadır.

Nakit Avans Taksitlerini 1-12 kez çekebilirsiniz.

Taksitli nakit avans başvurusunda işlem ücreti yoktur.

Oylama Sonucu
[Total: 14 Average: 2.7]

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir