OVP öncesinde en çok değer kazanan gelişen ülke parası oldu

OVP öncesinde en çok değer kazanan gelişen ülke parası oldu TCMB parasal sıkılaştırma mesajı verdiği için Eylül ayında 6,50 seviyesinde izlenecek TL / TL kuru düştü. 6.31 seviyesine düşen MPC toplantısı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın merkez bankasının enflasyon hedefini Perşembe günü ve yüksek faiz oranlarıyla karşılama konusundaki başarısızlığını eleştirdi. Erdoğan’ın MBT 625 bp faiz artırımındaki 6,55 artışla günlük 6.01 seviyesine geriledi.

TCMB’nin beklentileri borçların fiyatına konu olmuştur.

ABD ve Çin’in yeni ürünleri piyasaya sürmeye ve yeni bir ürüne sahip olmaya devam etmek yerine bir yıl boyunca devam etmeyeceğini açıkladı. Bu makaleyi yeniden pazarlamak istedik.

Gelişmekte olan ülkeleri de destekleyen TL, yarın açıklanacak OVP ile kazancını artırdı. Lira% 2’lik bir büyüme ile en iyi performansa sahipken, frangı% 2.5, euro ise% 2’lik bir paya sahip oldu.

Kuru günlerde TL / TL kuru günlerde 6,40 TL artarken, alıcı-fiyat olarak gerçekleşmiş, ancak TL, ruble, peso ve gerçek para cinsinden olan dolarların desteğiyle TL zararlarını silmeye devam etmiştir. Son saat kuru USD / TL kuru% 2 düşüş 6,25 EUR / YTL% 2 kayıp 7,35’e ve CHF / TRY% 2,5’den 6,45’e, BIST 100 ise% 1’in üzerinde 95.900 puan kazandı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak 3 yıllık yol haritasını açıklayacak, OVP ve hükumetin enflasyona, giderek artan şekilde, açık ve reformu reformlara doğru ilerlemesi bekleniyor.

Oylama Sonucu
[Total: 1 Average: 5]

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir