Papaz Brunson’un eşi Alışverişten sonra evine döndü

Papaz Brunson’un eşi Alışverişten sonra evine döndü ,Terör örgütü PKK ve PKK için casusluk suçlamasıyla yargılanan ABD Hakimi Andrew Craig Brunson’un karısı Norine Brunson, Pazar gününden beş gün sonra evinden çıktı. Eve yürümekten dönen Brunson, bir markette alışveriş yaparken görülüyordu.

ABD yargıcı Andrew Craig Brunson’un 25 Temmuz’da “ev hapsi” için adli bir kontrolle tutuklanmasının ardından rahip Norine Brunson’un karısı İzmir 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nin kararı ile ilk kez dışarı çıktı. İzmir Alsancak’ta beş kızıyla evlerinde kalan Norine Brunson, Pazar ayına kadar kiliseye gitti. Pastor Brunson’un hizmet verdiği İzmir Diriliş Kilisesi’nden eve dönerken, kocasının ev hapsinde tutulduğu eve girerken kameraya yansıyan Norine Brunson da gösterildi.

PAZAR ALIŞVERİŞ
Yürüyerek eve döndü Brunson, bir market alışverişi yaparken görülüyordu. ABD Başkanı Donald Trump, terör örgütü adına suç işlediği iddiasıyla Türkiye’ye iade edilmesini ve yargılanmasını istiyor, ABD Pastor Brunson’un davası 12 Ekim’e ertelendi.

Oylama Sonucu
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir