Paykasa Kart Satın Alma

Günümüzde pek çok kişi paykasa kart satın alıyor. Çünkü bir internet sitesinden alış veriş yapacağınız zaman sizden tüm kişisel ve kimlik bilgileriniz isteniyor. Bu da pek çok kişide güvensizlik yaratıyor. Çünkü bu bilgileri verdiğiniz zaman sizinle ilgili her şeyi siteler öğrenebiliyor. Kullanıcıların bu durumdan rahatsız olduğunu fark eden bazı firmalar online ön ödemeli kredi kartları geliştirmişlerdir. İşte bu kartlardan birisi de paykasa karttır. Paykasa kart aldığınız zaman elinizde bir kart kodu olur. Tüm ödemelerinizi bu kod ile yaparsınız ve kesinlikle sizden başka bir bilgi talep edemezler. Kartı alırken de bu kadar derin kimlik bilgileri vermediğiniz için güvende olursunuz. Paykasa Kart Satın Almak için:

  • Öncelikle Paykasa satan sitelere girmeli ve canlı destek hattından banka hesaplarını öğrenmelisiniz.
  • Daha sonra o hesaplara almak istediğiniz kart limitinin parasını ödemelisiniz. Pek çok kart limiti vardır ve hepsinin de ücreti farklıdır.
  • Para yatırma işlemini gerçekleştirdikten sonra canlı desteğe tekrar bağlanmalı ve ödeme işlemi yaptığınızı bildirmelisiniz.
  • Bunu bildirdiğiniz zaman site sizlere 16 haneli bir kart kodu verir. Bunu kartınızın numarası gibi düşünebilirsiniz.
  • Kodunuzu aldıktan sonra her türlü ödeme işlemini bu yöntemin geçerli olduğu yerlerde yapabilirsiniz.
  • Paykasa kart satın alma işlemleri bu kadar basit ve kolaydır.

Bu kartın para birimi Euro cinsi üzerindendir ama ücretleri Türk Lirası olarak hesaplanır. Dolayısı ile Euro para birimindeki her hangi bir değişiklik kartların fiyatlarını da etkiler. Sizler de bunları takip etmeli, aklınıza takılan bir şey olduğunda canlı destekten yardım almalısınız. Canlı destekler 24 saat boyunca hizmet verir ve her sorunuzu yanıtlarlar.

Paykasa Kartı Kullanmak İçin

Bu kartı kullanmak satın almaktan çok daha kolaydır. Öncelikle sadece bu kartın geçerli olduğu sitelerde işlem yapabilirsiniz. Eğer sitede kart geçerliyse paykasa ödeme yöntemini seçmelisiniz. Karşınıza çıkan yerde sizden 16 haneli kart kodunuz istenir. Bu kodu verdikten sonra onaylamalısınız. Onayladığınız zaman işleminiz sonlanır. Fakat kart kodunuz doğru vermeye dikkat etmelisiniz.

Oylama Sonucu
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir