Paypala Alternatif web bankaları

Paypala Alternatif web bankaları

Paypal’ın Türkiye pazarından çekme kararının istifası devam ederken birçok kişi alternatif bir çevrimiçi ödeme kanalını aramaya başladı. Ülkemizde PayPal’a alternatif olarak  çevrim içi ödeme sistemi oluşturduk.

Paypal’ın Türkiye pazarından çekilme kararı, İnternet dünyasında şok yarattı. Dün, size gönderdiğimiz haberlere karşılık olarak duyduğumuzda, PayPal kullanıcıları alternatif bir çevrim içi ödeme sistemi aramaya başladı.

Açıklamaya göre, PayPal’ın ülkemizdeki faaliyetleri 6 Haziran 2016’da sona erecek. Bu tarihten sonra, kullanabileceğiniz 6 çevrimiçi ödeme sistemini bir araya getirdik. İşte PayPal alternatifi olan 6 çevrimiçi ödeme sistemi.

ininal
Ülkemizde faaliyet gösteren çevrimiçi ödeme sistemlerinden biri de ücretlidir. İnternet ve mağaza alışverişinde kullanılabilecek güvenli alışveriş kartı ININAL’den ininal’i edinebilirsiniz. Inial kartı Ptt, Pttmatik, Migros, Migros Jet, Teknosa, D & R ve Yay-Sat bayilerinde bulunabilir. 5 TL için satın alınan kartın aylık kullanım ücreti 1 TL’dir. İninal hakkında daha fazla bilgi almak için burayı tıklayın.

 

BKM Express
Bankalararası Kart Merkezi tarafından geliştirilen BKM Express sistemi, kredi kartı ve bankamatik kartlarınızı tek bir hesaptan toplamanın yanı sıra yüz yüze ve internette alışveriş yapmanıza olanak tanır. Ayrıca istediğiniz zaman para göndermek istediğiniz herkes için mümkündür. BKM Express Android ve iOS uygulamaları üzerinden ödeme yapmanızı sağlayan taksit seçeneklerini sisteminize ayarlayabilir ve kredi kartınızın tüm özelliklerini de kullanabilirsiniz. BKM Express sisteminden 18 bankanın eklenebileceği tüm bankaları buradan öğrenebilir ve sistem hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Wirecard
Mobil ödeme, kredi kartı ödeme ve ön ödemeli kart seçenekleri sunan Wirecard birçok farklı alışveriş türü sunmaktadır. Ön ödemeli kartlar, oyun ve sanal mağaza alışverişleri, sistemde tanımlanan kredi ve bankamatik kartlarıyla çevrimiçi alışveriş yapılabilir. Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone ile SMS yazma kolaylığı ile cep telefonu ödemeleri yapmak mümkündür. Wirecard hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

İnternet parası
Para İndirme, Para Kazandırma, Para Çekme, Bireysel ve kurumsal ödeme işlemlerinin yapılabileceği WebMoney transfer sisteminde yatırım yapma gibi çeşitli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Şirket hesaplarında Borç Yönetimi ve İş Organizasyonu gibi seçenekler sunan sistem hakkında ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

 

Payoneer
200’den fazla ülkede geçerli olan Payoneer ödeme sistemi, birçok şirket tarafından bir kurum olarak tercih edilen ödeme sistemidir. Payoneer sistemi hesap sahiplerine para gönderebilir, bir banka hesabına para çekebilir, küresel ödemeler yapabilir ve küresel para transferlerini gerçekleştirebilir. Burada, abonelik ücretlerinin oldukça yüksek olduğu, ancak kurumsal kullanıcılar için birçok özellik mevcut olduğu Payoneer sistemi hakkında ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

 

Enpara.com
Finansbank’ın şubesiz bankacılık hizmeti EnPara.com ile tüm bankacılık işlemlerinizi online olarak gerçekleştirmek mümkündür. Enpara.com ile bir vadesiz mevduat hesabı, mevduat hesabı, mevduat hesabı açabilir, para aktarabilir ve ödemeler yapabilirsiniz. Enpara.com, PayPal gibi farklı kredi kartlarını tek bir havuzda toplayamazsa da, çevrimiçi bankacılık ve çevrimiçi alışveriş için iyi bir alternatif olacaktır. Netflix, Spotify, iTunes, App Store, Google Play, Windows Mağazası, Apple Music ve Deezer’in bu servisteki harcamalarının kampanyaların% 50’sinden% 50 oranında kapalı olduğunu da belirtmek gerekir.

Oylama Sonucu
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir