S-400’lerin teslim tarihi belli oldu

Rus devlet savunma sanayi şirketi Rosteh’in direktörü Klostov, “S400’teki ilk sistem teslimatı 2019’da gerçekleşecek” dedi. Havadan doğabilecek tüm tehditleri ortadan kaldırabileceğiniz eşsiz bir savunma sistemi..

Rus devlet savunma sanayi şirketi Rosteh Uluslararası İşbirliği ve Bölgesel Politika Direktörü Viktor Kladov, S-400 anlaşması, Türkiye ve Rusya-Rusya arasındaki askeri-teknik işbirliğini güçlendirmek için önemli bir adımdır, “Ortak 5. gelecek nesil üretimine karar verin Savaş uçağı Türkiye ve Rusya’yı almış olsaydınız, teknoloji ve sanayi altyapısı için önemli sonuçlar elde etti. ”dedi.

S-400 hava savunma sistemleriyle Türkiye’ye yapılan savaş uçaklarının ortak üretimi olan Kladov, askeri-teknik ve diğer sanayi sektörlerindeki projeler konusunda Türkiye ile Rusya arasında uzun bir istişare sürecine işaret eden 5. jenerasyon savaş uçağı üretimi için Kladov, “Büyük bir proje için partilerin sadece ilgisinin yeterli olmaması, aynı zamanda işbirliğine de hazır olması gerekiyor.” Değerlendirme bulundu.

Ortak savaş uçağı üretiminin “ciddi” olduğunu belirten bir karar, Kladov “Ancak, böyle bir kararı alsaydı, bu projede Rusya ve Türkiye’nin uygulanmasında önemli sonuçlar elde ettim, eminim yeterli teknoloji ve endüstriyel altyapıya sahip olursunuz.

2019’da S-400 TESLİM TARİHİ

Türkiye’de sivil sanayi ile helikopter ve gaz türbini motorlarının inşası gibi uzun süredir devam eden işbirliğinin sürdüğünü hatırlatan Kladov, “S-400 anlaşması, ülkelerimiz arasındaki askeri-teknik işbirliğini güçlendirmek ve gelişmek için önemli bir adımdır. Açıkça söylemek gerekirse, iş birlikteliğimizi farklı yeni sektörlerde geliştirmek için önümüzde hiçbir engel görmüyorum.

Türkiye, S-400 teslimatını anımsatıyor Kladov’un liderliğini üstlenmek istiyoruz, “İlk sistemi 2019, Türkiye ‘de teslim etmeyi planlıyoruz. S-400’ler dünyada neredeyse tüm tehditleri ortadan kaldırabileceğiniz benzersiz bir savunma sistemi. Havadan gelebilir. ”

Kladov, S-400’ün değerlendirilmesinin Türkiye ile ortak üretime de bağlı olduğunu, “Bu teknoloji hakkında çok ciddiyiz. Bu tür bir üretim organizasyonuna hazırlanmak için, belirli bir zamana ihtiyacımız var; altyapı ve insan kaynakları.

“Türkiye madencilikte ve ilaçta yüksek potansiyele sahip”
Kladov, “Türk pazarı, Rosteh için öncelikli pazarlardan biri.” Dedi, “sadece savunma endüstrisi değil, sivil endüstri için yüksek teknoloji sunabileceğimiz bir şey var.”

Türkiye’nin, Kladov Uzay Ajansı kurma kararını memnuniyetle karşıladığını belirten Türkiye, şunları söyledi:

“Rosoboronexport, iştirakimiz, Türk ordusunun Türkistan ordusunun lansmanında yer aldı. Ayrıca Türkiye’nin coğrafi konumu ve bölgesel madencilik sektörünü de dikkate aldık, madencilik teknolojisinde de önerdik. Şababe Holding yüksek üretime devam ediyor. -Tek tıbbı teçhizatlar yoğun bir şekilde, bu sektörlerin Türkiye’de yüksek potansiyele sahip olduğuna eminim

Güçlü Türkiye Olma Yolunda Devam Ediliyor

Oylama Sonucu
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir