Turkcell En uygun Faturalı Hat Kampanyaları

GSM operatörleri arasında en çok tercih edilen hatların başında gelen Turkcell’in müşterilerine sunduğu Turkcell En uygun Faturalı Hat Kampanyaları  yılına özel olarak sizler için araştırdık. Özellikle son zamanlarda oldukça merak edilen bu kampanyalardan hangilerinin sizlere en uygun olduğunu buradan açıklamak istiyoruz. 10 GB Platinum Kampanyası Turkcell’in müşterilerine özel olarak hazırladığı Platinum kampanyası en çok tercih edilen kampanyaların başında gelmektedir.

İnternet kullanımının her geçen gün giderek arttığı günümüzde 10 GB gibi oldukça yüksek kotalı bu paketi kullanmak için ödemeniz gereken tutarın aylık sadece 79 TL olduğunu belirtmek isteriz. Özellikle internet kullanımı konusunda sıkıntı çeken müşterilerin zorlandığı zaman bu paket onlar için yeterli olacak seviyede ve uygun fiyatlı tarife olarak karşımıza çıkmaktadır.

Aynı zamanda her yöne 1000 SMS ücretsiz olarak veren bu tarifenin aynı zamanda konuşma süresi de 1000 DK olarak karşımıza çıkmaktadır. Turbo 2 GB Kampanyası Uygun fiyatlı tarifeler arasında gelen ve internet kullanımı konusunda 2 GB gibi bir kotanın yeterli olduğunu düşünenlerin tercih edeceği bu paketin 500 DK her yöne konuşma süresi 1000 SMS ‘de her yöne mesaj hakkının olduğunu açıklamak istiyorum.

Özellikle bu kampanyanın aylık fatura tutarı olarak ise 39 TL olduğunu buradan belirtmek istiyoruz. Turbo 4GB Kampanyası Aylık sadece 49 TL karşılığında Turkcell’in müşterilerine sunduğu bu paket içeriğinde ise bulunan 4 GB internet günlük kullanımlarda sizlerin internetsiz kalmamanızı sağlayacak olan durumların başında gelmektedir. Konuşma süresi olarak ise her yöne 500 DK fırsatını sunan tarifenin içeriğinde bulunan 1000 SMS ile her yöne dilediğiniz gibi mesaj atabilirsiniz.

Oylama Sonucu
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir