Vakıfbank Çalışma Saatleri

Türkiye Bankalar Birliği tarafından 2012 yılında en büyük bankalar arasında 6. olan Vakıfbank 1954 yılında faaliyete geçmiştir. Her yıl büyük oranda büyüme göstererek teknoloji ile beraber bankalar arasında büyüme sağlayarak bankacılık sektöründe devleşmektedir. 13.000 personel ile hizmete devam eden Vakıfbank anonim bankalar arasında yer almaktadır. ” Biri var halinden anlayan” sloganı ile ciddi bir büyüme sağlayan bu banka her geçen gün müşteri sayısını çoğaltarak bankacılığı gelişmesinde destek sağlamaktadır. Sabah 09. 00 saatinde çalışmaya başlayan Vakıfbank 17. 30 saatine kadar hizmet vermektedir.

Öğle tatili esnasında 12. 30- 13. 30 saatleri arasında faaliyet göstermemektedir. Gün içerisinde banka işlemlerinin yapılabilmesi için çalışma saatleri aralığında yapılmaktadır. Bunun dışında internet bankacılığı 7/ 24 çalışarak banka işlemlerinin sürdürülmesine devam etmektedir. Hafta içi her gün çalışma saatleri içerisinde genel merkez ve şubeler ile gerekli işlemler yapılabilmektedir. Telefon bankacılığı ile her türlü soru, öneri ve şikayet gibi bilgi edinme sağlanmaktadır.

TC kimlik numarası, internet şifresi ya da kart numarası ile sisteme giriş yaparak bankacılık işlemleri telefon ve internet üzerinden yapılabilmektedir. Yurt içi şubelerinin yanı sıra yurt dışı şubeleri ile de büyüme gösteren Vakıfbank ilerleyen dönemlerde bir çok başarılı işe imza atacaktır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kesintisiz hizmet vermeye çalışan Vakıfbank daha da gelişerek ülkenin başarılı bankaları arasında yer alamaya devam edecektir.

Vakıfbank Türkiye genelinde tüm şubeleri ile bankacılık sektörünün kaliteli hizmetini sunarak bir çok yeniliği de ilk kez kullanan bankalardan biridir. 0850 222 0 724 numaralı telefondan bankacılık işlemleri yapabilir ve banka çalışma koşulları ile ilgili bilgi edinilebilmektedir. 7/ 24 çalışan müşteri hizmetlerinde kayıp kart ve çalıntı kart işlemleri de yapılabilmektedir. Banka çalışma saatleri içerisinde şubelerden ve merkezden hizmet verdiği gibi internet bankacılığı ile de tüm bankacılık işlemlerinin kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır.

Vakıfbank Genel Müdürlük Adres ve Telefon Sultan Selim Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi No: 59 34415 Kağıthane İstanbul Tel: +90 212 398 15 15 Fax: +90 212 398 11 55

Oylama Sonucu
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir