Bu yıl altın fiyatları yükselecek mi

Bu yıl altın fiyatları yükselecek mi

altın fiyatları yükselecek mi  ,2018 yılında altın fiyatları ne olur ? altın fiyatları ne olur uzman görüşleri nelerdir.

Kısaca bu konuyu açıklığa getirelim : Bazı Uzmanlara göre bu yıl  değerli metal altın , gümüş , dolar , euro , değer kaybedebilir.

Altın üç yıldır hep kazandırdı ve bu da altın fiyatlarını baya bir yukarı yönde tutmaya başladı eğer yatırım yapmayacaksınız altınlarınızı bozmak gibi bir şey yapmayı düşünmüyorsunuz. Mantıklı düşünecek olursak madem ihtiyacım yok bu ölü paraya neden başka bir şeyde değerlendirmiyorum diyorsanız Arsa en mantıklı çözüm olur.

Bu yıl değerli metal bu yıl, Fed’in faizleri dört kez artırarak para politikasının normalleşmeyi sürdürmesiyle birlikte büyük bir ihtimalle değer kaybedecek.  Fed, 2019 yılında ise bir kez daha faiz artırımına gidecek.

2016  ,2018 altın yatırımı yapan bir vatandaş  %24 kazandırdı.

Dolarda kritik günlerin çanları çalmaya başladı , ABD ekonomik kriz halen olumsuz devam etmektedir.  iran dolar ile alış verişi kesinlikle yasakladı. bu müdahale dolarda etki sağlayacakmı ?. bu süreç biraz zaman alabilir.

Oylama Sonucu
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir