Ziraat Bankası Çalışma Saatleri

Türkiye’ nin ilk kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası 1863 yılında Ahmet Şefik Mithat Paşa tarafından yardımlaşma ve dayanışma amaçlı kurulmuş bankalardan biridir. 1. Dünya Savaşı sırasında banka şubeleri Ziraat Bankası İdare Merkezi’ ne bağlanarak hizmetine devam etmiştir.

1920 yılında TBMM kurulduktan sonra tüm şubeler eskisi gibi Ankara’ ya bağlanıp hizmetini sürdürmüştür. Ziraat Bankası çok sayıda çalışanı ve müşterisi ile hizmetine şube ve genel merkez olarak devam etmektedir. Sabah 09. 00′ da hizmete başlayan banka 12. 30‘ da öğle tatili yapmaktadır. 13. 30‘ da biten öğle tatili sonrası saat 17. 00’ e kadar hizmet vermektedir. Bana öğle tatili saatleri arasında internet bankacılığı hizmeti vermeye devam etmektedir. Kesintisiz bir şekilde bankacılık işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. 09. 00- 17. 00 arası çalışan banka ve şubeler müşteri hizmetleri numaralarından da 7/ 24 hizmete devam etmektedir.

Türkiye’ nin ilk kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası gelişen teknoloji ile beraber güvenli internet bankacılığı hizmetini sürdürmektedir. Sesli yanıt sistemi ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan banka bir çok şube ve ATM ‘ si ile daha çok gelişen bankalar arasında yer almaktadır. Türkiye’ de bulunan bir çok şubede çalışan kişi sayısı ile müşterilerine bankacılık sektörünün en iyi hizmetlerini sunmaya çalışmaktadır.

Kredi kartı, banka kartı ve diğer hizmetler için 444 00 00 numaralı telefondan müşteri hizmetleri ile görüşme sağlanabilmektedir. Ses tanıma teknolojisi kullanan banka güvenilir ve doğru banka hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Genel müdürlük Ankara’ da yer almasına rağmen diğer illerde de merkez binalar bulunmaktadır. Her geçen gün artan müşteri portföyü ile en iyi gelişen bankalar arasında yerini almaktadır. Hafta içi mesai saatleri 09. 00- 17. 00 saatleri arasında hizmete devam etmektedir. Şube ve merkezler öğle tatili yapmaktadır. İnternet bankacılığı öğle tatillerinde de hizmet vermeye devam etmektedir.

Ziraat Bankası Genel Müdürlük Adres ve Telefon Anafartalar Mahallesi Atatürk Bulvarı no: 8 06050 Altındağ Ankara Tel: +90 312 524 80 00

Oylama Sonucu
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir