Ziraat Bankası SMS Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası SMS Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası, değerli müşterilerine ve diğerlerine sunduğu yeni bankacılık kanalı SMS bankacılık hizmetidir.

SMS Bankacılığı, SMS bankacılığı, Ziraat Bankası SMS ile kredi başvurusu işlemleri ve diğer birçok bankacılık işlemlerine, günün 24 saati herhangi bir şubeye gitmeye gerek duymadan, her nerede olursa olsun hesaplara erişim sağlayarak, haftada 7 gün ulaşılabilir.

Ziraat Bankası SMS Bankacılığı ile banka hesap bakiyeleri görüntülenebilir, hesap işlemleri sorgulanabilir, kredi ve kredi kartı başvuruları bekletilmeksizin tek bir SMS ile bulunabilir.

Ziraat Bankası’nın SMS kredi başvurusu işlemleri ve tüm acil nakit ihtiyaçları, başvuru yanıtları ile anında cevaplandırılmaktadır.

Banka tarafından istenen işlemin SMS47 kanalı ile 4747’ye yazılmasıyla kısa mesaj gönderilmesi yeterlidir. Ayrıca Ziraat Bankası kredi başvuruları da SMS bankacılık kanalı ile yapılabilmektedir.

Bilgi talepleri anında yanıtlanırken, gerekli incelemeler yapıldıktan sonra kredi başvuruları gözden geçirilip cep telefonlarına SMS olarak gönderilir.

Bu uygulamalara ek olarak, kredi kartı güncel limit sorgularının yanı sıra, bakiye sorgulama, genç banka kartı uygulamaları, bakiye sorgulama, hesap hareketlerinin izlenmesi, FON ve yabancı para cinsi sorgulama ve kredi kartı kesin bildirim detaylarının sorgulanması ile ilgili sorular da alabilirsiniz.

Kredi Kartı

Sorulara ek olarak, kredi ve kredi kartı talepleri, e-kart talepleri, limit artırım istekleri, OGS etiket bakiye sorgulaması, OGS etiket bakiyesi yüklemesi, banka kartı başvurusu ve kazanç takibi işlemleri ile avans banka kartı uygulaması ve bakiye takibi işlemleri yapılabilir.

Ziraat Bankası SMS Bankacılığı ile anında. 4747 SMS banka işlemlerinde, banka herhangi bir ücret talep etmemektedir ve müşteri tarafından gönderilen SMS ücretleri, SMS operatörünün SMS oranı üzerinden 1 SMS ücreti olarak ücretlendirilir.

Oylama Sonucu
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir